O nas

Jesteśmy Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych, którzy swój zawód traktują jako misję. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i pomagamy osobom na terenie całego kraju, a także i poza jego granicami. Mówimy w 12 językach i specjalizujemy się we wszystkich gałęziach prawa. Podejmujemy się spraw bardzo trudnych, takich, których inni prawnicy nie chcą prowadzić. Jesteśmy jedną z największych kancelarii w Warszawie, a swoje oddziały posiadamy także w Gdyni i Krakowie. Jeśli trzeba, dojeżdżamy do klienta.

Oprócz porad prawnych oferujemy również stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, reprezentujemy naszych klientów przed Sądem, Prokuraturą oraz organami administracyjnymi, instytucjonalnymi, firmami i osobami indywidualnymi, a także przygotowujemy wszelkiego rodzaju pisma procesowe. Pomagamy także w restrukturyzacji firm, obsłudze wszelkiego rodzaju inwestycji oraz kojarzymy inwestorów i partnerów biznesowych z kraju i świata.

Działamy poprzez prowadzenie kompleksowego stałego zlecenia bądź pojedynczych porad prawnych.

Misją naszej firmy jest całkowite zadowolenie klientów, poprzez udzielenie im efektywnej i skutecznej pomocy, we wszystkich dziedzinach prawa.

Podczas naszej pracy staramy się analizować każdy przypadek indywidualnie, szukając optymalnych rozwiązań, zgodnych z literą prawa. Jesteśmy grupą doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy nigdy się nie poddają, a każdą sprawę starają się doprowadzić do końca. Podejmujemy się prowadzenia spraw bardzo trudnych oraz tych zwanych „na ostatnią chwilę”. Pomagamy w prowadzeniu działalności gospodarczych oraz nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych. Działamy całościowo.